Përdoruesi diskutim:Kotkan lusija

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Kotkan lusija. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Parametrat e fotografive[Redakto]

Përshëndetje! :) Të falënderoj personalisht për kontributin në "Wikicitate". Megjithatë më duhet të të them të lexosh ND:AR fillimisht, pjesët dedikuar fotografive. Këtu artikujt mbajnë një stil më të thjeshtuar fotografish, ndryshe nga "Wikipedia". - Klein Muçi (diskutimet) 30 nëntor 2021 01:18 (CET)[reply]