Përdoruesi diskutim:Risto hot sir

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Risto hot sir. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Wiki 2.png
Përshëndetje, Risto hot sir!
Anëtarët e Wikicitate të urojnë mirëseardhjen.

Risto hot sir, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikicitate, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikicitate janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


Images on the articles[Redakto]

Thank you a lot for contributing to different articles with images! :)

I'd like to make a small clarification regarding the image properties. In this project we like to keep the images frameless, not in thumbnail form. We use [[image name.format|frameless|upright|right]] as properties. Also, at the moment speaking, we've limited the number of images per article to only 1 good representing image of the subject.

Thank you again for helping in the project. We don't have a lot of contributors here so every help counts a lot to us. - Klein Muçi (diskutimet) 13 gusht 2019 18:04 (CEST)Reply[përgjigju]

Hello! One image per article is OK, 'though English Wikiquote has often more. My home base is there, and contributing it I usually check if other project have the image, so I can't use different forms. Best regards!--Risto hot sir (diskutimet) 13 gusht 2019 20:20 (CEST)Reply[përgjigju]
I'm not sure what you really mean when you say you can't use different forms. :/ You use a tool or something similar for that? If you're adding the code the old way, why not just write it "correctly" since the beginning? Don't get me wrong, I have no problem making the changes after your additions. As I said, I really appreciate your help and one of the reasons I decided to write to you is because I didn't want to seem rude "correcting" everything you add. I'm just asking because I'm curious and I couldn't understand you well enough. - Klein Muçi (diskutimet) 13 gusht 2019 20:30 (CEST)Reply[përgjigju]
Thank you! I will try. It's just faster to add every picture in the same form to every wiki (I've edited 391 ones).--Risto hot sir (diskutimet) 13 gusht 2019 20:38 (CEST)Reply[përgjigju]
Oh, I see. You use copy-pasting. In that case, if you want, continue doing what you do because I fully understand. I'll fix up after you. - Klein Muçi (diskutimet) 13 gusht 2019 20:43 (CEST)Reply[përgjigju]

Fine!--Risto hot sir (diskutimet) 13 gusht 2019 20:46 (CEST)Reply[përgjigju]