Stampa diskutim:PRO

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën PRO. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Mbrojtja e Stampes

Pershendetje Klein Muçi, stampa ka problem teknik, por sic duket ka mbrojtje, qe nuk rekomandohet, te pakten te mund ta redaktojne perdoruesit e regjistruar, ndalese te kene ato me IP.--Liridon (diskutimet) 5 nëntor 2018 12:15 (UTC)

@Liridon, këtej s'para ka shumë përdorues aktualisht e i kam mbrojtur stampat e kategoritë derisa të shfaqet një interes i komunitetit për t'i përdorur. Ia hoqa hë për hë. Çfarë problemi ka? Mbaj mend që i kam provuar stampat e votimit e funksiononin. :/ - Klein Muçi (diskutimet) 5 nëntor 2018 14:37 (UTC)
@Klein Muçi, ende eshte e mbrojtur :D. zevendeso kodin aktual me kete kod:
<span class="wp_vote" style="display: inline">[[Image:Symbol support vote.svg|15px]] '''PRO''' </span> {{#if: {{{1|}}}| — {{{1|}}}}}<noinclude>
[[Kategoria:Stampa]]
[[Kategoria:Stampa votimesh]]
</noinclude>
Arsyeja eshte pasi qe ka nje gabim teknik, dhe nenshkrimin pas stampes e nxjerr ne rresht te ri.--Liridon (diskutimet) 13 nëntor 2018 22:08 (UTC)
XD @Liridon, e mbrojta pas ca kohësh pasi mendova se "e injorove" pjesën e stampës meqë po u përgjigje vetëm për modulin te faqja jote e diskutimeve në Wikipedia. E kisha vënë re dhe unë atë gjë por mendova mos ishte keqfunksionim i përkohshëm. Do e rregulloj tani së bashku me stampën Kundër e Asnjëanës se besoj duhet të jenë po njëlloj. - Klein Muçi (diskutimet) 14 nëntor 2018 14:04 (UTC)
Antu task-complete.svg U bë! - Klein Muçi (diskutimet) 14 nëntor 2018 14:11 (UTC)