Kontributet e përdoruesit për Klein Muçi

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

11 gusht 2023

9 gusht 2023

29 qershor 2023

11 prill 2023

22 mars 2023

  • 12:4822 mars 2023 12:48 ndrysh hist +852 R MediaWiki:Abusefilter-disallowed-number-changesFaqe e re: <div style="background-color: #fafafd; border: 1px solid #ccc; padding: 10px;"> <div style="text-align: center;">px=30|link= '''Ndryshimi i numrave pa vendosur burime është veprim i ndaluar.'''</div> Ndryshimi i numrave pa vendosur burime apo referime në tekst a në përmbledhjen e redaktimit konsiderohet veprim keqdashës dhe në rast përsëritjeje mund të sjellë bllokimin e llogarisë suaj. ''Nëse mendoni se ka ndodhur një gab... aktual

12 mars 2023

7 mars 2023

14 shkurt 2023

3 shkurt 2023

28 janar 2023

23 janar 2023

22 janar 2023

18 janar 2023

17 janar 2023

16 janar 2023

15 janar 2023

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).